banner352

Erzincan'da Polis Noktasına Terör Saldırısı

Erzincan'da yol uygulaması yapan polis ekiplerine bir otomobilden roketatar ile saldırıda bulunuldu. Yaşanan olayda güvenlik kuvvetleri teröristlere anında karşılık verirken olayda herhangi bir can kaybı ve yaralanma meydana gelmedi.

Erzincan'da yol uygulaması yapan polis ekiplerine bir otomobilden roketatar ile  saldırıda bulunuldu.

Alınan bilgiye göre, bugün saat 16.45 sıralarında Erzincan-Erzurum karayolu üzeri Erzincan çıkışında yol uygulaması yapan polis ekiplerine 45 plakalı mavi renkli bir otomobil içerisinden roketatarlı saldırıda bulunuldu. Polis ekiplerinin olaya anında karşılık vermesi üzerine çatışma çıktı ve şüpheli otomobil kaçtı.Saldırıda herhangi can kaybı ve yaralanma olmazken, bir ekip otosu yanarak kullanılamaz hale geldi. Olay sonrası Erzincan Valisi Ali Arslantaş ve Erzincan Belediye Başkanı olay yerine gelerek incelemelerde bulundular.

Bölgede kaçan teröristlerin yakalanması için çalışma geniş çaplı operasyon başlatıldı.
YORUM EKLE
YORUMLAR
cevdet
cevdet - 2 yıl Önce

Bu saldırıyı yapan namussuzların elden kaçırılmasına inanamıyorum doğrusu. Böyle şey olmaz. Madem polis jandarma bu işi bilmiyor versinler plakayı halk iki dakikada tutar o şerefsizleri. Cezasını da alasıyla verir. Sabır taşını un ufak ettiniz millettin

serkan demir
serkan demir - 2 yıl Önce

Allah belalarını versin şerefsizler

Sinan
Sinan - 2 yıl Önce

Cevdet beye çok haklı ,bunun makul bi izahida yok , arkadaşım beceremiyosaniz yapmayın su ısı

SIRADAKİ HABER