banner352

3 Mahalleye Yeni Muhtar Evi

Erzincan Belediyesi, yol, park ve gerçekleştirdiği projelerle şehrimizi fiziki olarak güzelleştirirken, kamu hizmeti verilen alanların alt yapısını da iyileştiriyor.

3 Mahalleye Yeni Muhtar Evi
Erzincan Belediyesi, yol, park ve gerçekleştirdiği projelerle şehrimizi fiziki olarak güzelleştirirken, kamu hizmeti verilen alanların alt yapısını da iyileştiriyor. "İnsanı yaşat ki devlet yaşasın." Anlayışını benimseyen belediye idaresi halkımızın daha iyi hizmet alması için muhtarlık hizmet binası olmayan mahallere, modern ve prestijli muhtar evleri inşa etmeye devam ediyor.
 
Konuyla ilgili bir açıklama yapan Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin  Başsoy "Muhtarlarımızın hizmet verdikleri alanları daha prestijli bir hale getirmek için çalışıyoruz. Muhtarlarımız Yerel yönetimlerin en uç noktası. İstiyoruz ki halkımız bu kamu hizmetlerini çok daha güzel ve konforlu binalarda alsınlar. Bu amaçla halkımız ve muhtarlarımız için şık ve zarif binalar inşa ediyoruz. Ergenekon, Gülabibey ve Aslanlı mahallerinde muhtarlık binası yoktu bizde Erzincan Belediyesi olarak bu eksikliği gidermek için çalışmalara başladık. İnşallah Ramazan ayından sonra açılışını gerçekleştireceğiz. Çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. 400 Milyon değerinde devasa projelerimiz için çalışmalara başladık. Hemşehrilerimizin bize verdiği desteği boşa çıkarmayacağız ” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER