banner377

Başkan Başsoy’a Çifte Ödül

Türkiye`nin Yerel Yönetimlerinin Oscarları olarak bilinen Özel Kalem Dergisi Yerel Yönetim Ödüllerinin dokuzuncusu önceki Boğaziçi Üniversitesi Beşiktaş Kampüsünde düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

Başkan Başsoy’a Çifte Ödül

Törene çok sayıda büyükşehir, il, ilçe belediyelerinin yanı sıra yerel yönetimler ve şehircilik alanından çok sayıda belediye başkanı, meclis üyeleri ve üst düzey yetkililer katıldı.

Daha öncede gerçekleştirdiği birçok projeyle ödüle layık görülen Erzincan Belediyesi, aldığı iki ödülle törene damgasını vurdu. 12 farklı kategoride ödülün sahiplerini bulduğu törende Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy çevre koruma ve sosyal sorumluluk projeleri kategorilerinde Ekşisu ve Geleceğiniz Parmaklarınızın Ucunda projeleriyle iki dalda yılın Belediye Başkanı seçildi.

Ödül törenine Erzincan Belediyesini temsilen Belediye Başkan Yardımcısı Karabey Atıcı katılarak projeler hakkında bilgiler verdi.

Basın Bülteni

YORUM EKLE
YORUMLAR
Misafir
Misafir - 13 ay Önce

Ergana kaldırımı verip cafe yapıp diğer cafelerede kafadan kanun cıkarıp metrekare başı para aldığı içinmi yoksa iki günde bir sular kesildiği içinmi ödül aldı

vatandaş
vatandaş - 13 ay Önce

yemeyin milleti o derginin hangi ücret karşılığı ne verdiğini anlatın, herkes bilsin. Buna bu ödülü verenler kendi şehirlerine belediye başkanı yapsınlar.

Uluhaksn
Uluhaksn - 13 ay Önce

Bu da ödül aldıysa vah ki ne vah. Memleket ne hale gelmiş. Kimlere kalmış.

SIRADAKİ HABER