banner370

Başkan Başsoy’dan Mevlid Kandilinde Hastane Ziyareti

Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy Mevlid kandili dolayısıyla Erzincan Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastahanesinde tedavi gören hastaları ziyaret etti.

Başkan Başsoy’dan Mevlid Kandilinde Hastane Ziyareti

Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy Mevlid kandili dolayısıyla Erzincan Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi gören hastaları ziyaret etti.

Hastalarla tek tek ilgilenerek ve kandillerini kutlayan Başsoy "Bu güne kadar hemşehrilerimizin iyi günlerinde de kötü günlerinde de yanlarında olmaya gayret ettik. Böyle özel bir günde de hastanelerde kalan hemşehrilerimiz ile bu özel geceyi paylaşmak istedik. Allah hastalarımıza en kısa zamanda şifa vererek sevdikleriyle birlikte olmalarını nasip etsin. Her birinin gecesi mübarek olsun." dedi.

Böyle özel bir günde hastane ortamında hatırlandıkları için memnuniyetlerini dile getiren hasta ve hasta yakınları, böyle bir ziyaretin kendilerine moral verdiğini ifade ederek Başkan Başsoy'a teşekkürlerini ilettiler.

Gerçekleştirilen ziyarette Başkan Başsoy’a Belediye Meclis üyeleri Gökhan Ulutaş ve Yaşar Nergiz eşlik etti

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yüksel ERZİNCAN
Yüksel ERZİNCAN - 10 ay Önce

Belediye başkanımızı sadece basına demeç veren,havadan sudan meselelerle meşgul olan,lüks makam arcıyla seyahat eden birisi olarak görmek bizlere büyük bir hayal kırıklığı yaşatmıştır.

SIRADAKİ HABER