banner393

Cami buluşmaları devam ediyor

Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, Cami Buluşmalarına devam ediyor.

Cami buluşmaları devam ediyor

Bulduğu her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelen Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, Cami Buluşmalarına devam ediyor. Son olarak 22 Mayıs Salı günü Teravih namazından sonra Yavuz Selim Mahallesi, Fatih Sultan Mehmet Han Cami cemaatiyle bir araya geldi.

 Her gün farklı bir mahallede vatandaşlarla bir araya gelerek onlardan gelen istek ve önerileri dinlediklerini ifade eden Başkan Başsoy, Cami buluşmalarının Ramazan ayı boyunca devam edeceğini belirtti.

Başkan Başsoy sözlerini şöyle sürdürdü “Büyük bir özlemle ve sevinçle karşıladığımız evveli rahmet, ortası mağfiret ve sonu cehennem azabından kurtuluş olan mübarek Ramazan ayına kavuşmanın sevinç ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bizleri çok feyizli ve bereketli olan Ramazan ayına kavuşturan Yüce Allah’a binlerce kez hamd, O’nun sevgililer sevgilisi Hz. Muhammed (s.a.v)’e binlerce kez selam olsun. Ramazan ayının ülkemize ve tüm Müslüman âlemine hayırlar getirmesini diliyorum. Bu ayda sabrın, yardımlaşmanın ve akrabaya yardım etmenin en güzel örneklerini yaşayacağız. Yapılan her iyilik önceki aylara göre daha bereketli olacak. Bu fırsatı hep birlikte layıkıyla değerlendirelim. Ramazan ayını hep birlikte güzelliklerle geçirelim” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Seyfettin
Seyfettin - 10 ay Önce

Belediye adına elle tutulur bir icraat yok ama cami ve namazın bile reklamını yapıyorlar. Yazık!

Hikmet
Hikmet - 10 ay Önce

Bırakın Allah aşkına şu güzelim İslam dini üzerinden siyaset yapmayı artık. Gidin adam gibi işinize bakın. O terzibabanın hali ne öyle. Gereksiz yere söktüğünüz asfalt ve duvarları hangi mantıkla izah edeceksiniz. Amacınız sadece göz boyamak. Ama kimse yutmuyor. Tayyip Erdoğan a yatın kalkın dua edin. Onun hatırına millet oy veriyor. Yoksa sizle yakından uzaktan alakası yok... Zaten olsa bağımsız aday olur bizde sizde görürdük başarılarınızın karşısındaki üç beş oy sayısını..

SIRADAKİ HABER