banner352

Erzincan Belediyesi 140 Çocuğun Sünnet Merasimini Gerçekleştirdi

Erzincan Belediyesi sosyal belediyecilik faaliyetleri kapsamında geçtiğimiz hafta sünnet ettirilen 140 çocuk için Sünnet Merasimi düzenledi.

 14 Ağustos Cuma günü gerçekleştirilen sünnet merasimi öncesi çocuklara sünnet kıyafeti dağıtıldı ve Ekşisu ile Terzi Baba Mezarlığı ziyaret edildi.

  Belediye Başkan Danışmanı Seyfullah Kaban’ın açılış konuşmasıyla başlayan programa Erzincan Belediye Başkan Vekili Yaşar Nergiz, Erzincan Vali Yardımcıları Ahmet Türköz, Musa Baştürk, Belediye Başkan Yardımcıları Halit Mutlu, Sami Mollaoğuları,Protokol üyeleri  ve çok sayıda vatandaşın katıldığı görüldü.

  Kur’an-ı Kerim tilaveti, Mevlit-i Şerif ve İlahilerin okunduğu programda bir konuşma yapan Belediye Başkan Vekili Yaşar Nergiz “Sosyal Belediyecilik çalışmaları kapsamında Erzincan Belediyesi tarafından düzenlenen bu mutlu günümüzde 140 çocuğumuz sünnet olarak erkekliğe ilk adımlarını attılar. Cenab-ı Allah çocuklarımıza sağlık sıhat versin” dedi.

  Erzincan Vali Yardımcısı Ahmet Türköz ise Erzincan Belediyesine bu güzel programdan ötürü teşekkür ederek sünnet olan çocuklara geçmiş olsun dileklerini sundu.

  Yapılan konuşmaların ardından sünnet merasimine katılan vatandaşlara çeşitli ikramlarda bulunuldu.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER