banner377

Erzincan Belediyesi Kışa Hazır

Erzincan Belediyesi kış mevsiminin yaklaşmasıyla birlikte yaşanılabilecek sorunları önlemek amacıyla gerekli hazırlıkları tamamladı.

Erzincan Belediyesi Kışa Hazır

Erzincan Belediyesi kış mevsiminin yaklaşmasıyla birlikte yaşanılabilecek sorunları önlemek amacıyla gerekli hazırlıkları tamamladı. Gerçekleştirilen çalışmaları yerinde inceleyen Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy “ Erzincan Belediyesi olarak tüm hazırlıklarımızı yaptık. 30 araç ve 400 personel ile gerekli planlamamızı gerçekleştirdik. Hemşehrilerimizden isteğimiz zorunlu olmadıkça kendi araçlarını kullanmamaları, toplu taşıma araçlarını kullanmaları ve kendi araçlarını da gelişi güzel yol kenarlarına bırakmamalarıdır. Biz her türlü tedbiri aldık. Umuyoruz ki sorunsuz bir kış geçireceğiz. Ayrıca şehrimizde ihtiyaçlı ailelerimizin içinde çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Dışarıda kalan hemşehrilerimiz için misafirhanemizi onlar için açtık. Bunun yanında yakacak problemi olmayan hemşehrilerimizin de ihtiyaçlarını karşılayacağız. Mesai arkadaşlarıma çalışmalarında kolaylıklar diliyorum” dedi.

Gerçekleştirilen incelemelerde Başkan Başsoy’a, Belediye Başkan Yardımcıları Halit Mutlu, Karabey Atıcı ve Osman Alanur eşlik etti.  

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hacı MEMİŞ
Hacı MEMİŞ - 1 yıl Önce

Ne yazık ki,vitrinde güzel görünebilme adına,bütün imkanları seferber eden,lakin Memlekeket adına yaptıklarını zannetikleri icraatlarının,eksik,kusurlu,maliyetli olmasına karşın getirisi çok az olan faaliyetlerden ibaret olan sözüm ona idarecilerimiz;Önemli gün ve haftalarda basın yoluyla verdikleri mesajlara mukabil görev yaptıklarını ispatlama peşindeler.

Teoman
Teoman - 1 yıl Önce

ERZİNCAN ÜNİVERSİTESİNİN AD VE ADRESE DAYALI ÖĞRETİM ELEMAN İLANI ERAZİNCAN'A HAYIRLI OLSUN. 24/11/2017

vah erzincan
vah erzincan - 1 yıl Önce

Gereksizler topluluğu.

SIRADAKİ HABER