banner377

Hastahane çevresinde kaldırım imalatı çalışmaları devam ediyor

Hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin üstünde seyretmesini fırsat bilen Erzincan Belediyesi şehrimizin dört bir yanında çalışmalarını hızla sürdürüyor.

Hastahane çevresinde kaldırım imalatı çalışmaları devam ediyor

Hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin üstünde seyretmesini fırsat bilen Erzincan Belediyesi şehrin dört bir yanında çalışmalarını hızla sürdürüyor. Altyapısı tamamlanan bölgelerde üstyapı çalışmalarını sürdüren Erzincan Belediyesi şimdide kış aylarında sıkıntıları en aza indirgemek için Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastahanesi çevresinde kaldırım imalatı çalışması gerçekleştiriyor.

Yürütülen çalışmalar hakkında bir açıklama yapan Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy “ Daha güzel ve daha huzurlu bir Erzincan için çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Ekiplerimiz şehrimizin dört bir yanında aralıksız hizmet veriyor. Fen işleri Müdürlüğümüze bağlı ekipler altyapısı tamamlanan bölgelerde asfalt ve kaldırım çalışmalarını gerçekleştiriyor. Son olarak Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastahanesinde tedavi gören hastalarımız ve hasta yakınlarımızın kış aylarında zorluk yaşamamaları için hastane çevresinde kaldırım imalatı çalışması gerçekleştiriyoruz.Amacımız kış ayları gelmeden çalışmaları tamamlamak ve hemşehrilerimizin kış aylarından kaynaklı sıkıntılarını en aza indirmek. Emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.” Dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER