banner393

Talip Kaban bulvarında çalışmalar devam ediyor

Erzincan Belediyesi şehrin vitrini konumundaki refüj ve kavşaklarda yenileme çalışmalarına devam ediyor.

Talip Kaban bulvarında çalışmalar devam ediyor

Erzincan Belediyesi şehrin vitrini konumundaki refüj ve kavşaklarda yenileme çalışmalarına devam ediyor. Talip Kaban bulvarında bulunan refüj ve kavşakta çalışmalara devam belediye ekipleri bu alanda peyzaj ve otomatik sulama çalışması gerçekleştiriyor.

Gerçekleştirilen çalışmaları yerinde inceleyen Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy “Kentimizin vitrini konumunda ki kavşaklarda peyzaj çalışmaları yürütüyoruz. Bu alanlarda peyzaj ve otomatik sulama çalışmalar yürütüyoruz. Daha sonra kendi seralarımızda yetiştirdiğimiz mevsimlik çiçeklerle donatıyoruz. Tabi ki çalışmalarımız bununla sınırlı değil şehrimizde aynı anda birkaç noktada çalışmalar yürütüyoruz. Özellikle gerçekleştirmeyi planladığımız Vasgirt deresi ve Geçit deresi rekreasyon çalışmalarıyla şehrimizde kişi başına düşen yeşil alan miktarını 4 m2 daha arttırmayı planlıyoruz.”dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kamil
Kamil - 10 ay Önce

Anca çiçek dik. Başka bildiğin yok.

Arkadaş
Arkadaş - 10 ay Önce

Arkadaş bırakın şu çiçek dikerek göz boyamayı. Millet bunları yemiyor. En basitinden 13 Şubat caddesi koskoca anayol yamalar ve o meşhur lugar kapakların çukurları ile araçların anasını ağlattı. Şu yola bakıp çiçekle uğraşmaya utanmıyorsunuz. İşiniz gücünüz gösteriş..

Abuzer
Abuzer - 10 ay Önce

Kameralar çekiyo sayın başkan, poz verin... her zaman yaptığınız gibi sadece poz verin, hizmet vermeyin...

SIRADAKİ HABER