banner377

Türk Telekom, Teknoloji Seferberliği için Erzincan’da

Erzincanlı kadınlara temel internet kullanımının öğretileceği eğitimler Türk Telekom Erzincan İl Müdürlüğü’nde gerçekleştirilecek.  

Türk Telekom, Teknoloji  Seferberliği için Erzincan’da

Türk Telekom’un “Şimdi Senin Zamanın” sloganıyla kadınlara yönelik başlattığı teknoloji seferberliği15 Eylül’de Erzincan’da devam edecek. Erzincanlı kadınlara temel internet kullanımının öğretileceği eğitimler Türk Telekom Erzincan İl Müdürlüğü’nde gerçekleştirilecek.  

Türkiye’nin lider bilgi ve iletişim teknolojileri şirketi Türk Telekom’un, “Şimdi Senin Zamanın” mottosuyla kadınlara yönelik başlattığı teknoloji seferberliğinin yeni durağı15 Eylül’de Erzincan olacak. Türk Telekom Erzincan İl Müdürlüğü’nde gerçekleştirilecek olan eğitimlerde kadınlara, hayatlarını daha da kolaylaştıracak teknoloji eğitimi verilecek. 

Proje kapsamında Türkiye’yi dolaşan Türk Telekom Gezici Eğitim Tırında ve Türk Telekom Müdürlükleri’nde toplam 38 ilde kadınlara teknoloji eğitimi verecek.Proje kapsamında şu ana kadar Ankara, İstanbul Ataköy,Iğdır ve Trabzon Türk Telekom bölge müdürlüklerinde; Ordu, Giresun ve Artvin Hopa’da ise Türk Telekom gezici eğitim tırında eğitimler verildi.

Eğitimlerde kadınlar; temel internet kullanımıyla başlayarak, sosyal medya ve e-devlet platformlarının kullanımı hakkında da bilgi sahibi olacaklar. Ayrıca, Skype ve Google Maps gibi farklı keşif ve iletişim uygulamalarının nasıl kullanılacağı da katılımcılarla paylaşılacak. 

Katılımcılar, eğitim programı sonunda sertifika alacak ve hediyeler kazanacaklar

Türk Telekom Akademi eğitmenleri tarafından verilecek eğitimler, 25’er kişilik sınıflarda günde iki kez (10:00-12:00 ve 14:00-16:00) olmak üzere ikişer saatlikperiyotlarda düzenlenecek. Her bir eğitimin sonunda katılımcılara sertifika, bakım seti, TivibuGo ve Türk Telekom Müzik üyeliğinin yanı sıra,her gün başarılı bir katılımcıya da tablet hediye edilecek. Hattını Türk Telekom’a taşımak isteyen kadınlar ise ayrıca ücretsiz internet, haftada bir saat konuşma ve cihaz indirimlerinin sahibi olacak. 

Eğitimlere katılmak çok kolay

Eğitimlere katılmak isteyen kadınlar turktelekom.com.tr’den kayıt oluşturabilir* veya 0507 374 47 09 numaralı telefonu arayarak başvuru yapabilirler. 

Basın Bülteni

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER