banner377

Erzincan Doğa Okulları Öğrenci Meclisi'nin Erzincan'ı temsilen katıldığı 10. t-MBA zirvesi

Doğa Koleji'nin bundan 10 yıl önce t-MBA Eğitim Modeli ile Türkiye’de bir ilke imza atarak MBA programını liseye taşıması ile başlayan ve her sene Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nde..

Erzincan Doğa Okulları Öğrenci Meclisi'nin Erzincan'ı temsilen katıldığı 10. t-MBA zirvesi

Doğa Koleji'nin bundan 10 yıl önce t-MBA Eğitim Modeli ile Türkiye’de bir ilke imza atarak MBA programını liseye taşıması ile başlayan ve her sene Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nde dünyanın en büyük amfi dersi olarak tanımlanan, iş ve akademi dünyasından önemli isimlerin katılımıyla gerçekleşen t-MBA Zirvesi bu yıl 10. yaşını kutladı.

Organizasyonun tamamen Doğa Koleji Öğrenci Meclisleri tarafından hazırlandığı t-MBA Zirvesi’nin bu yılki teması “Eğitimde İnovasyon ve Üretim” olarak belirlendi.
Diğer öğrenci meclisleri ile birlikte Erzincan Doğa Koleji Öğrenci Meclisi'nin katıldığı ve açılış konuşmasını Doğa Koleji Genel Müdürü Ali Rıza Lüle’nin yaptığı t-MBA Zirvesi’ne; konuşmacı olarak katılan, Samsung Electronics CEO Dae Hyun Kim, Schneider Elektrik CEO Bora Tuncer, Procter & Gamble CEO Tankut Turnaoğlu, Teknosa CEO Bülent Gürcan, Mcdonald's CEO Oğuz Uçanlar, ve Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan’ın yanı sıra iş dünyasından birçok önemli isim de eşlik ederek, eğitimin üretim ile geleceği nasıl etkileyeceği  konusundaki bilgi ve tecrübelerini genç doğalılarla paylaştılar.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER