banner362

Mesleki Kariyer Günleri’ Düzenlendi

Erzincan Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bünyesinde faaliyet gösteren Bilinçli Gençler Kulübü tarafından ‘Mesleki Kariyer Günleri’ adlı panel düzenlendi.

Mesleki Kariyer Günleri’ Düzenlendi

Hukuk Fakültesi konferans salonunda düzenlenen panele konuşmacı olarak Erzincan İhtiyaç Akademi Müdürü Levent Baydaş, Türkiye Finans Erzincan Şube Müdürü Ekrem Işık, İNG Bank Erzincan Şube Müdürü Bahri Şener Yılmaz ve Bilinçli Gençler Kulübü Akademik Danışması Zülküf Ayrangöl katıldı. Öğrencilere yönelik verilen panelde ilk olarak Bilinçli Gençler Kulübü anlatan tanıtım filmi gösterildi.

Panelde açılış konuşması yapan Kulüp Başkanı Zülküf Ayrangöl, kulüp hakkında bilgiler vererek “ Yaklaşık 6 ay önce Üniversitemiz bünyesinde kulübümüz, gençleri sosyal konularda bilinçlendirmek, gençlerin sosyal problemlerinde aktif rol almalarını sağlamak, sosyal faaliyetlerde öncü rol almalarını sağmak ve böylece sosyal bilincin oluşmasında katkıda bulunmak amacı ile faaliyet göstermektedir. Ayrıca genç bireylere ülke sorunlarının çözümünde birer pay vermeyi de hedeflemektedir. Bugüne kadar duyduğumuz “gençlik ayrınındır” sözü günümüzde yaşanan zihniyet ile birlikte gençlik sadece yarınımız değil aynı zamanda bugünümüzdür. Bugünün sorunlarına aktif bir şekilde çözüm arayan geçliğimiz şüphesi ki yarına daha ciddi katkıları olacaktır” dedi.

Açılış konuşmasının ardından panele katılan konuşmacılar tarafından öğrenciler bilgilendirildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER