Süleyman Tan 750 Öğrencinin Yüzünü Güldürdü

Erzincan hayırsever iş adamı Süleyman Tan, Salih Erkan İlköğretim okulunda eğitim gören 160 öğrenciye, Erzincan genelinde ise toplam 750 öğrenciye kırtasiye malzemesi dağıttı.

Süleyman Tan 750 Öğrencinin Yüzünü Güldürdü
Hayır sever iş adamı Süleyman Tan, hayırlarına bir yenisini daha ekledi. Tan, ilkokul ve ortaokul öğrencilerine kırtasiye yardımı yaptı. Salih Erkan İlköğretim okulunda 160 öğrenciye sırt çantası ve içerisinde kalem, silgi gibi kırtasiye malzemeleri bulunan paketleri dağıttı.
Erzincan genelinde farklı okullarda toplamda 750 öğrenciye kırtasiye malzemesi dağıtan Tan'a İl Milli Eğitim Müdürü Aziz Gün teşekkür etti.  Burada açıklama yapan Aziz Gün; “Burada hayırsever işadamımız okuldaki tüm öğrencilerimize birer tane çanta ve ayrıca da kırtasiye malzemesi verecek. Okulumuzdaki 160 öğrencinin tamamına verilecek. Bizlerde bunun sizlere dağıtımını yapacağız. Ama sizlerde çok çalışacaksınız. Öğretmenlerinizin sizlere verdiği ödevleri yapacaksınız. Planlı ve programlı olacaksınız. Hedefiniz doğrultusunda ilerleyeceksiniz ve sizlerde büyüdüğünüz zaman arkanızdan gelen öğrenci kardeşlerinize yardım edeceksiniz. Biz Milli Eğitim Müdürlüğü olarak İşadamımız Süleyman Tan’a teşekkürlerimizi iletiyoruz” dedi.

 
YORUM EKLE
YORUMLAR
TURHAN
TURHAN - 2 yıl Önce

KENDİNE YAKŞANI YAPMIŞŞ BAŞKANNN HELAL OLSUNN

SIRADAKİ HABER