banner377

Akbank Private Banking'e Euromoney'den 5 ödül

- Akbank Private Banking uluslararası finans yayın grubu Euromoney'in "Özel Bankacılık ve Varlık Yönetimi Araştırması: 2018" ödülleri kapsamında beş kategoride "Türkiye'nin En İyisi" ödüllerinin sahibi oldu

Akbank Private Banking'e Euromoney'den 5 ödül

İSTANBUL (AA) - Akbank Private Banking uluslararası finans yayın grubu Euromoney'in "Özel Bankacılık ve Varlık Yönetimi Araştırması: 2018" ödülleri kapsamında beş kategoride "Türkiye'nin En İyisi" ödüllerinin sahibi oldu.

Akbank'tan yapılan açıklamaya göre, banka Euromoney’nin, küresel düzeyde 2 binden çok bankayı kapsayan araştırması, "Özel Bankacılık ve Varlık Yönetimi Araştırması: 2018" ödüllerinde "Net Değer Özellikli Hizmetler", "Varlık Yönetimi", "Aile Hizmetleri", "Araştırma ve Varlık Yönetimi Danışmanlığı", "Sosyal Etki Yatırımları" kategorilerinde "Türkiye'nin En İyisi" seçildi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Akbank Private Banking Bölüm Başkanı Didem Bağrıaçık, araştırma kapsamında katılımcılardan karşılaştırmalı olarak tüm ürün ve hizmetler konusunda değerlendirme alındığını belirterek şu değerlendirmelerde bulundu:

"Araştırmanın omurgasını, küresel ölçekte bu kadar geniş bir bankacılık kesiminden uzmanlar ve profesyonellerin, rakiplerinin zayıf ve üstün yönlerini karşılaştırmaları oluşturuyor. Bu nedenle, müşterilerimizden aldığımız çok olumlu geri bildirimlerin yanında, beş dalda birden rakiplerimizin de beğenilerini almış olmamız bizi çok mutlu etti. Müşterilerimiz ve rakiplerimizin beğenilerinin yansıması olan birbirinden değerli beş ödülümüz ile gurur duyuyoruz.

Akbank bünyesinde Türkiye'nin ilk özel bankacılık birimi olarak kurulduğumuz 2001 yılından bu yana, müşterilerimizin ihtiyaçlarını onlarla birlikte belirleyip, birlikte hareket ederek, birlikte değer yaratmanın öncelikli olduğu bir hizmet anlayışıyla çalışıyoruz."

Akbank Private Banking olarak, her biri çok özel olan müşterilerine en iyi özel bankacılık deneyimi yaşattıklarını aktaran Bağrıaçık, "Bundan dolayı çok mutluyuz; çünkü, müşteri deneyiminin, müşteriyle bankamız arasında ürün ve hizmet alımı süresinde yaşanan ilişkilerin bütünü olduğuna inanıyoruz. Müşterilerimize yaşattığımız en iyi özel bankacılık deneyimi, müşterimizin ürün ve hizmetlerimizden duyduğu memnuniyet, yalnızca ülkemizde değil, küresel ölçekte prestijli ödüllere layık bulunmamızın önünü açıyor." ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER