banner360

Cazibe merkezi programının uygulamasına yönelik istişare toplantısı gerçekleştirildi

Cazibe Merkezleri Programının Uygulanmasına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Karar’ın 11 Ocak tarihli Resmi Gazetede yayınlanmasının ardından

Cazibe merkezi programının uygulamasına yönelik istişare toplantısı gerçekleştirildi
Cazibe Merkezleri Programının Uygulanmasına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Karar’ın 11 Ocak tarihli Resmi Gazetede yayınlanmasının ardından programın uygulama sürecinin değerlendirilmesi ve ortak bir yol haritası oluşturulması amacıyla Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı ev sahipliğinde istişare toplantısı gerçekleştirildi.
 
Erzurum Valisi Seyfettin AZİZOĞLU başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet SEKMEN, YİKOB’dan sorumlu Vali Yardımcısı M. Levent KEPÇELİ, KUDAKA Genel Sekreteri Prof. Dr. Osman DEMİRDÖĞEN, Erzurum 1. Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Zafer ERGÜNEY, ETSO Meclis Başkanı ve 2.Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyet Başkan Vekili Saim ÖZAKALIN ile ilgili kurum amirleri katıldı.
 
Cazibe Merkezi Programı kapsamında usul ve esaslar doğrultusunda destek paketinin içeriği ve desteklenecek alanlar ile ilgili mevzuat hükümlerinin değerlendirildiği toplantıda ve uygulama sürecinin yürütülmesine yönelik bir yol haritası oluşturuldu.
 
 

 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER