Koçtaş müşteri̇leri̇ne World Card i̇le Opet'te özel avantajlar

- Koçtaş'tan World Card'la tek seferde 250 TL ve üzeri alışveriş yaparak, 5-20 Ağustos tarihlerinde Opet'ten World Card ile 100 TL ve üzeri yakıt alanlar, 25 TL indirim kazanacak

Koçtaş müşteri̇leri̇ne World Card i̇le Opet'te özel avantajlar

İSTANBUL (AA) - Koçtaş, Opet'ten World Card ile yakıt alan müşterilerine özel fırsatlar sunuyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, ev geliştirme sektörünün lideri Koçtaş, yaşam alanlarına serinlik katmak isteyenler için yaz aylarında ayrıcalıklı kampanyalar sunmaya devam ediyor.

Koçtaş'ın Opet ve World Card işbirliğiyle düzenlediği çok avantajlı bir kampanyayla kapsamında, 4 Temmuz-4 Ağustos tarihlerinde Koçtaş mağazalarından World Card ile tek seferde 250 TL ve üzeri alışveriş yaparak, 5-20 Ağustos tarihlerinde Opet veya Sunpet istasyonlarından World Card ile 100 TL ve üzeri yakıt alanlar, kredi kartı ekstrelerinde 25 TL indirim kazanacak.

Kampanyadan faydalanabilmek için SMS'le KOCTAS yazıp bir boşluk bırakarak Yapı Kredi müşteri numarasının 4454’e gönderilmesi veya Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden başvuru yapılması yeterli olacak.

Açıklamada, ekstre indiriminin 17 Eylül 2017 tarihine kadar kayıtlı olunan kredi kartına yansıtılacağı ve kampanyayla ilgili detaylı bilgiye www.koctas.com.tr internet adresinden ulaşılabilineceği belirtildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER