banner377

Türk Telekom tatlıya bağlıyor

Türk Telekom borcu olan abonelerine yönelik başlattığı ‘Tatlıya bağlayalım’ kampanyası 30 Aralık 2011 tahinde sona ereceği belirtildi

Türk Telekom tatlıya bağlıyor

Türk Telekom Erzincan Müdürü Muhammet Demir Erzincan’da 48 bin telefon yaklaşık 16 bin internet abonesinin olduğunu alt yapıda her hangi bir sorunun bulunmadığını en iyi şekilde hizmetleri vermeye devam ettiklerini dile getirdi.
Tatlıya bağlayalım kampanyası ile ilgili olarak Demir “Türkiye'nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom 2011 yılının son çeyreğinde de müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Türk Telekom, birikmiş borçları dolayısıyla abonelikleri iptal edilen müşterilerini"Tatlıya Bağlayalım" kampanyasından yararlanmaya çağırıyor.Kampanya katılan müşteriler borçları için %100 faiz indirimi ve faturasız gecikme bedeli alınmaması gibi fırsatlardan faydalanacaklar. Türkiye'nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom, müşterilerinin geçmiş yıllara ait borçlarının tahsiline yönelik "Tatlıya Bağlayalım" kampanyasının kapsamını güncelleyerek birikmiş borcu olan müşterilerine ödeme kolaylığı sunmaya kaldığı yerden devam ediyor. 31 Mart 2011 tarihinden önce abonelikleri iptal nakliye fiyat edilen Türk Telekom müşterileri, Türk Telekom ofis ya da bayileri ile PTT ofislerine başvurarak "Tatlıya Bağlayalım" kampanyası çerçevesinde sağlanan avantajlı ödeme koşullarıyla borçlarını anlaşmalı bankaların kredi kartları ile 6 taksite kadar taksitlendirerek kapatabilecekler ve yeniden sabit hat sahibi olabilecekler. Kampanyanın bitiş tarihi 30.12.2011 olarak belirlenmiştir. Türk Telekom ayrıca bu kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerinin borçları için yüzde yüz faiz indirimi yapacak ve faturasız gecikme bedelini de talep etmeyecektir. Dosyalarda avukat vekalet ücreti indirimi de söz konusu olacaktır. Tatlıya Bağlayalım kampanyasından yararlanarak borcunu ödeyen Türk Telekom müşterilerinin yeni sabit telefon hattı talepleri de ücretsiz olarak karşılanıyor. Konu ile ilgili olarak Türk Telekom ofislerinden ve bayilerinden, günün her saati 444 1 444 numaralı telefon aracılığıyla veya 446 555 10 30 numaralı Erzincan İl Telekom Müdürlüğü Hukuk Servisinden de detaylı bilgi alınabiliyor” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER