banner377

Zimobi'den ücretsiz gayrimenkul değerleme

- "Gayrimenkul Değerleme" modülü ile kullanıcılar, sahibi oldukları ya da almayı düşündükleri gayrimenkullerin değerini birkaç tıkla öğrenebiliyor

Zimobi'den ücretsiz gayrimenkul değerleme

İSTANBUL (AA) - Gayrimenkul platformu www.zimobi.com’dan kullanıcıların hayatını kolaylaştıracak bir yenilik daha geldi.

Zimobi'den yapılan açıklamaya göre, Zimobi Türkiye'nin önde gelen gayrimenkul değerleme firmalarından da danışmanlık alarak geliştirdiği "Gayrimenkul Değerleme" modülü ile kullanıcılar, sahibi oldukları ya da almayı düşündükleri gayrimenkullerin değerini birkaç tıkla öğrenebiliyor.

Kullanıcılar, Zimobi ile ücretsiz olarak konut değeri, konut kirası, yazlık değeri, yazlık günlük kirası, ofis değeri, ofis kirası, mağaza değeri ve mağaza kirası hesaplayabiliyor.

Her bir gayrimenkul türü için değeri etkileyen etkenler de değiştiği için kullanıcılar, seçtikleri gayrimenkul türüne göre birkaç soruya cevap vererek bilgisayarlarının başında gayrimenkullerinin gerçek değerini hesaplayabiliyor. Bu sayede doğru fiyatı en başta belirleyerek gayrimenkullerini daha hızlı satabiliyor ya da almayı düşündükleri gayrimenkul için yatırım kararlarını daha doğru verebiliyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER