3. Ordu Komutanından Vali'ye Ziyaret

3. Ordu Komutanı Orgeneral Sayın İsmail Serdar Savaş, iadeyi ziyaret ve koordinasyon amacıyla Erzincan Valisi Sayın Ali Arslantaş'ı makamında ziyaret etti.

3. Ordu Komutanından Vali'ye Ziyaret
Valilik makamında gerçekleşen ziyarette, 3. Ordu Komutanı Orgeneral  İsmail Serdar Savaş, FETÖ/PDY terör örgütünün darbe girişimi, Erzincan  Valisi  Ali Arslantaş’ın liderliğinde Valiliğimiz ve 3. Ordu Komutanlığımız başta olmak üzere tüm kurumlarla koordinasyon içerisinde başarılı bir yönetimin ardından vatandaşımızın ve askerimizin zarar görmeden tehlikenin ortadan kaldırıldığını ifade ederek, Vali Ali Arslantaş’a teşekkür etti.  
Vali Ali Arslantaş  ise, “3. Ordu Komutanımız Orgeneral  İsmail Serdar Savaş’ın FETÖ/PDY terör örgütünün darbe girişiminde devletimizin ve demokrasimizin yanında yer alarak, İlimiz başta olmak üzere 3. Ordu Komutanlığı’na bağlı diğer illerde darbecilere karşı demokrasiye kuvvetle sahip çıkmıştır. 3. Ordu sorumluluk sahasındaki 16 ilde tek bir kurşun atılmadan tehlike bertaraf edilmiştir.Vatansever komutanlarımız ve milletimizin demokrasiye olan inancı ve devletine olan bağlılığıyla tüm bu girişimler sonuçsuz kalmıştır.” dedi 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER