banner370

Anadolujet Erzincan-Ankara hattına ek seferler

Erzincan-Ankara hattında ek uçak seferleri 17 Ocak'tan itibaren başlıyor

Anadolujet Erzincan-Ankara hattına ek seferler

 Erzincan-Ankara hattında ek uçak seferleri 17 Ocak'tan itibaren başlıyor.

Erzincan AK Parti Milletvekili Serkan Bayram, haftanın 7 günü AnadoluJet tarafından Erzincan-Ankara, Ankara-Erzincan seferlerinin düzenlendiğini belirterek buna ilaveten 17 Ocak'tan itibaren haftada 3 gün daha sefer yapılacağını bildirdi.

Milletvekili Bayram, karşılıklı gerçekleştirilecek Erzincan-Ankara ek uçak seferlerin başlamasıyla seferlerde büyük bir rahatlama meydana geleceğini belirterek “THY-Anadolujet taleplerimiz noktasında 17 Ocak itibariyle her pazartesi, çarşamba ve cuma günleri Ankara-Erzincan uçuş seferlerine yenisini ekledi. Ankara’dan 12.25’te Erzincan’a hareket edecek olan uçak, 14.10’da tekrar Ankara’ya dönüş yapacak." dedi.

Geçtiğimiz haftalarda yapılan düzenleme ile gece Erzincan Havalimanı'nda kalan Ankara uçağının sabah dönüş yaptığını hatırlatan Bayram, "Gece geç saatte gelen uçaktan inen ve ilçelerimize gitmekte, ulaşımda zorluk çeken hemşehrilerimizin talepleri doğrultusunda THY ve Anadolujet yetkililerinden bu konu hakkında yeni bir düzenleme istemiştik. Sağ olsunlar talebimizi olumlu karşıladılar ve Ankara-Erzincan arasına öğle saatinde 2. uçuş seferini ilave ettiler. İlçelerimize ve çevre komşu illerimize gitmek isteyen hemşehrimiz de öğlen saatinde uçak seferimizden böylelikle kolaylıkla istifade edebilecekler." dedi

Bayram, ek seferlerin hayırlı olmasını dileyerek başta Başbakan Binali Yıldırım olmak üzere Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, THY ve Anadolujet yetkilileri ile emeği geçen herkese teşekkür etti.

AA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER