banner352

Bir evladımızı daha kaybettik

Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy,Van'da PKK terör örgütüne yönelik düzenlenen operasyonda yaşanan çatışmada Şehit olan Erzincanlı Uzman Çavuş Fırat Kılıç için yazılı bir mesaj yayınladı.

Bir evladımızı daha kaybettik
Başkan Başsoy mesajında "Bir evladımızı daha kaybettik. Derin bir teessür içerisindeyiz. Üç gündür verdiği hayat mücadelesini kaybeden Fırat kardeşime Yüce Mevladan rahmet temenni ediyorum.
Fırat Kılıç, sen bu milletin geleceği için canını feda eden şehidimizsin. Verdiğin kutlu mücadelenin Allah katında karşılığını ifade etmek için kelimeler kifayetsizdir. Devletimizin hainlere karşı verdiği mücadeledeki kararlılığı, kaynağını yeryüzündeki tüm şer odaklardan alan terör belasının sonunu elbet getirecek. Yanan yürekler, acı çeken analar, babalar hakkınızı bu millete helal edin. Bu zor günler elbet gelip geçecek. Ancak geriye giden canların yüreklerdeki acısı kalacak.
Erzincan’ımızın, milletimizin ve hasetsen Fırat kardeşimizin ailesinin başı sağolsun. Yüce Mevla sevenlerine sabırlar ihsan eylesin"dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER