Bölgenin Tapusu Artık Erzincanda

Bölge Müdürlüğü Erzincan'a Kuruluyor

Bölgenin Tapusu Artık Erzincanda
Adalet ve Kalkınma Partisi(AK Parti) Erzincan Milletvekili Av. Serkan Bayram’ın girişimleri sonucu Tapu Kadastro Bölge Müdürlüğü Erzincan’a kuruluyor. Erzincanlılara müjdeli haberi veren Bayram, Tapu Kadastro Bölge Müdürlüğünün kurulması için Bakanlar Kurulunda imza açıldığını ifade ederek, Erzincan’da ilk kez açılacak olan Bölge Müdürlüğünün şimdiden hayırlı olması temennisinde bulundu.

Bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Erzincan’a gelen AK Parti Milletvekili Av. Serkan Bayram, Organize Sanayi Bölgesinde incelemelerde bulundu. Bayram, daha sonra Erzincan ile ilgili müjdeli haberler verdi.

Erzincan’a ilk bölge müdürlüğünün açılacağının müjdesini veren AK Parti Milletvekili Av. Serkan Bayram, “Hemşehrilerime vereceğim müjdeli haberim var. Bugün itibariyle bölgemizde Tabu Kadastro Bölge Müdürlüğünün kurulması için Bakanlar Kurulu kararı imzaya açıldı. En kısa zamanda bölge müdürlüğü ilimize kuruluyor. Bu girişim Erzincan ve bölgemiz için çok önemli. Bölge müdürlüğü için memur alımları yapılacaktır. Erzincan bölge üstü olacak Gümüşhane, Bayburt ve diğer illerle beraber. Şimdiden ilimize hayırlı olmasını diliyorum. Bu süreçte benim ciddi şahsı gayretim oldu. Tabu Kadastro Genel Müdürümüzle, desteğini esirgemeyen Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım ile birlikte diğer bakanlarıma da teşekkür ediyorum. Erzincan’ımıza hayırlı olmasını diliyorum. İlerleyen zamanlarda geni kapsamlı bir basın toplantısı yaparak, diğer projelerle ilgili açıklamalarda bulunacağım.” ifadelerine yer verdi.  
YORUM EKLE
YORUMLAR
Helal Olsun
Helal Olsun - 2 yıl Önce

yıllardır erzincan'da vekillik yaptığı halde böyle bir iş başaramamış bütün vekillere çok güzel bir örnek oldu. demek ki neymiş lafla peynir gemisi yürümezmiş. birileri kendini düşünüyor birileri memleketini.

SIRADAKİ HABER