banner352

Burak Mumcu’dan, EGC'ye tebrik ziyareti

Erzincan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Burak Mumcu, Erzincan Gazeteciler Cemiyeti’ni izyaret ederek güven tazeleyen Cemiyet Başkanı Recep Demirci’yi tebrik etti.

Burak Mumcu’dan, EGC'ye tebrik ziyareti
Erzincan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Burak Mumcu, Erzincan Gazeteciler Cemiyeti’nin Erzincan’a katma değer sağladığını, ve yaptıkları çalışmaları takdirle karşıladıklarını ifade etti.Mumcu ziyaret esnasında yaptığı kısa açıklamasında; “Erzincan Gazeteciler Cemiyeti’ne yeniden başkan seçilen Recep Demirci’yi tebrik ediyoruz müdürlüğümüz olarak. Çok başarılı işlere imza atıyorunuz. Bizim çalışmalarımızı kamuoyuna duyurma açısından çok emeğiniz var. Bizler Gençlik Spor İl Müdürlüğü olarak çalışmalarınızda başarılar diliyor teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.
 
Recep Demirci ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek; “Erzincan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Burak Mumcu bizleri ziyaret etti. Burak Bey’i yıllardır tanıyoruz. Kendisi bir yıl önce yeni göreevine başladı ve bu güne kadar çok başarılı işlere imza attı. Bziler de kendilerinin çalışmalarını yakınen takip ediyoruz. Ben hem ziyaretlerinden dolayı hem de çiçeği burnunda müdürlüğünde başarılar diliyorum” dedi. Erzincan Haber
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER