Cevdet Türkeri Hayatını Kaybetti

Erzincan'ın tanınmış ve sevilen esnaflarından Cevdet Türkeri geçirdiği kalp krizinin ardından tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Cevdet Türkeri Hayatını Kaybetti
Erzincan'ın tanınmış esnaflarından 56 yaşındaki Cevdet Türkeri geçirdiği kalp krizinin ardından hayatını kaybetti.

Üzümlü ilçesi nüfusuna kayıtlı Cevdet Türkeri iki hafta önce geçirdiği kalp krizinin ardından Erzincan Mengücek Gazi, Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Kalp damarlarının tıkalı olduğu öğrenilen Türkeri, burada açık kalp ameliyatı oldu. Ameliyatın ardından yoğun bakıma alınan Türkeri, sağlık durumunun iyiye gittiği dönemde gerçekleşen ani akciğer yetmezliği sonucu akşam saatlerinde hayatını kaybetti.

Uzun yıllar Erzincan otobüs terminalinde Dadaş firmasının ortaklarından olan Türkeri, son yıllarda ise nüfusuna kayıtlı olduğu Üzümlü ilçesinde tandır ketesi ve ekmeği yapıyordu. Erzincan-Erzurum karayolundan geçenlerin uğrak durağı olan ve Cimin tandır ketesini tüm ülkeye sevdiren Cevdet Türkeri yarin öğlen namazı sonrası Camii Kebirde kılınacak cenaze namazının ardından Terzibaba Mezarlığına defnedilecek.

Bizlerde 13 Şubat Medya Grubu ekibi olarak Merhum Cevdet Türkeriye Allah'tan rahmet yakınlarına ve ailesine başsağlığı diliyoruz.

YORUM EKLE
YORUMLAR
metin
metin - 3 ay Önce

Çok kıymetli çok değerli bir insan CEVDET ağabeyime rabbimden rahmet dilerim...Mekanın cennet olsun kıymetli abim...

SIRADAKİ HABER