banner352

CHP Erzincan Teşkilatından Recep Demirci’ye Tebrik Ziyareti

Cumhuriyet Halk Partisi Erzincan Teşkilatı Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Recep Demirci’yi ziyaret ederek görevlerinde başarılar dilediler.

CHP Erzincan Teşkilatından Recep Demirci’ye Tebrik Ziyareti
CHP Erzincan İl Başkanı Ayhan Doğan, Merkez İlçe Başkanı Mesut Sağır ve partililer Genel Kurulda Güven tazeleyen Recep Demirci’yi ziyaret ederek görevlerinin kendilerine hayırlı olması dileklerinde bulundular.
Gerçekleştirilen ziyaret ile ilgili açıklamalarda bulunan CHP İl Başkanı Ayhan Doğan; “Genel kurulda yeniden başkan olan Gazeteciler Cemiyeti Başkanımızı ziyaret edelim dedik. Tüm basına hayırlı olur inşallah.Biz Recep Beyden memnunuz. Başarılı çalışmaları oldu bundan sonra da başarılı çalışmalara imza atacağını biliyoruz” dedi.

Recep Demirci ise; “15 gün önce bir genel kurulumuz oldu ve burada tekrar yola devam kararı aldık. Arkadaşlarımız bizi layık gördüler. Cemiyetimizi 2010 yılında kuruldu. Amacımız meslektaşlarımızla aynı çatı altında olmaktı. Biz bu birliği beraberliği sağladık kısa süre içerisinde. İnşallah aynı şekilde memleketimiz için görevimizi en iyi şekilde icra edeceğiz. Tekrar bu nazik ziyaretinizden dolayı sizlere teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.  
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER