banner377

EGİAD yönetimi Vali Yenigün’ü ziyaret etti

Erzincan Genç İşadamları Derneğinde (EGİAD) yapılan seçim sonrası göreve gelen Güner Ersoy ve yönetimi Vali Yenigün’ü ziyaret etti.

EGİAD yönetimi Vali Yenigün’ü ziyaret etti
Erzincan Genç İşadamları Derneğinde (EGİAD) yapılan seçim sonrası göreve gelen EGİAD Başkanı Güner Ersoy ve EGİAD yönetim kurulu üyeleri Erzincan Valisi Selman Yenigün’ü makamında ziyaret etti. EGİAD üyeleriyle Erzincan’daki yatırımlar ve istihdam konularında fikir alışverişinde bulunan Vali Yenigün, EGİAD yönetimine yeni seçilen Güner Ersoy ve Yönetim Kurulu üyelerini tebrik ederek, yeni görevlerinde başarılar diledi.
Erzincan Genç İşadamları Derneği (EGİAD) Başkanı Güner Ersoy ziyarette yaptığı konuşmada EGİAD’ın amacının Erzincan’daki genç işadamlarının kaynaşmasına, iş birliğine ortam hazırlamak, mesleki ve ekonomik alışverişi, dayanışmayı sağlamak, sivil toplum kuruluşları, resmi ve özel kuruluşlarla işbirliği gerçekleştirerek, ülke sorunlarının çözümüne katkı sağlamak olduğunu vurgulayan Güner Ersoy yeni yönetim olarak EGİAD’ın vizyonu doğrultusunda hareket edeceklerini söyledi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER