banner377

Erzincan'da Bunalıma Girdi, İple Kendini Astı

Erzincan’da yalnız yaşayan ve yakınlarının 2 gündür haber alamadıkları 55 yaşındaki Emin Deniz, evinde asılı bir şekilde ölü olarak bulundu.

Erzincan'da Bunalıma Girdi, İple Kendini Astı

Erzincan’da yalnız yaşayan ve yakınlarının 2 gündür haber alamadıkları 55 yaşındaki Emin Deniz, evinde asılı bir şekilde ölü olarak bulundu.

Edinilen bilgiye göre,  Erzincan Halitpaşa Mahallesi 1253. Sokakta ikamet eden Emin Deniz (55), 7 yıl önce eşini kaybetmesi üzerine evinde yalnız yaşamaya başladı. . İddiaya göre, eşinin ölümüyle bunalıma giren Emin Deniz evinde asılı vaziyette buldu.

İddiaya göre eşinin ölümünü kabullenemeyen Emin Deniz, eşi hayatını kaybettikten sonra girdiği bunalım nedeniyle daha önce de eşinin mezarı başında çok sayıda ilaç içerek intihar girişiminde bulundu. Durumu fark eden mezarlık bekçisi, 112  Acil Servis ekiplerine haber vermesiyle Emin Deniz kurtuldu.  

Eşinin ölümüyle bunalıma giren Emin Deniz’den 2 gündür haber alamayan kardeşi eve gelerek kapıyı çaldı. Kapıyı açan olmayınca polise haber verildi. Eve gelen polis içeri girdiğinde Denizi asılı vaziyette buldu.

Olay yerine gelen 112 Acil Servis ekipleri Emin Deniz’in yaşamını yitirdiğini tespit etti. Polis ekipleri evi güvenlik kordonu altına alırken yakınları eve gelerek gözyaşı döktü.

Cumhuriyet savcısının olay yerinde yaptığı inceleme sonrası Deniz’e ait cenaze otopsi yapılmak üzere Erzincan Mengücek Gazi Eğitim Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı.  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER