banner370

Erzincan'da İlaç içirip hırsızlık yapan şüpheliler tutuklandı

Erzincan'da, 3 farklı hırsızlık olayına karışan ve aralarında ilaç içirip hırsızlık yapan şahısların da bulunduğu 7 şüpheli tutuklandı.İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince kentte meydana gelen 3 ayrı hırsızlık...

Erzincan'da İlaç içirip hırsızlık yapan şüpheliler tutuklandı

Erzincan'da, 3 farklı hırsızlık olayına karışan ve aralarında ilaç içirip hırsızlık yapan şahısların da bulunduğu 7 şüpheli tutuklandı.

İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince kentte meydana gelen 3 ayrı hırsızlık olayı ile ilgili düzenlenen operasyonda, şüpheliler E.S (22), Ç.Ş. (20), A.K. (18), S.K. (29), E.A. (32), K.Ş. (17), N.A. (47) ile K.A. (46) gözaltına alındı.

Şüpheli N.A. ve K.A, emniyette alınan ifadelerinde uyuşturucuya alternatif olarak kullanılan ve yeşil reçete ile satılan "Lyrıca" isimli ilacı kendilerine ve başkalarına içirerek ilacın etkisi ile hırsızlık yaptıklarını itiraf etti.

Polis ekipleri, şüphelilerin ev ve araçlarında yaptıkları aramalarda, çalıntı olarak değerlendirilen çok sayıda eşya ile 152 adet "Lyrıca" hap ele geçirdi.

Emniyetteki işlemleri tamamlanan 7 şüpheli çıkarıldıkları mahkemece tutuklanırken, K.Ş. (17) ise yaşının küçük olması sebebiyle serbest bırakıldı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Onur
Onur - 12 ay Önce

Bi masil habercilik gostetin su adamlarin yuzunude taniyalim

Mağdur
Mağdur - 12 ay Önce

ilk duruşmayla hepsi serbest bırakılacak adalet var mı bu ülkede yine bizler mağdur olacaz... geçen sene aralık ayında yapılan hırsızlıklar ortada evimize giren malımıza zarar veren hırsızlar elini kolunu sallayarak geziyor neden mi uyuşturucu maddenin etkisiyle yapıyorlarmış 4 tane duruşma oldu ortada bir şey yok, karar verecek yiğit bir hakim yok herkes bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın mantığında.. inşAllah bu hırsızlar hakim ve savcıların başına da musallat olurlar o zaman bizleri anlarlar..

SIRADAKİ HABER