banner345

Erzincan'da Paşa Gözaltına Alındı !

Türk Silahlı Kuvvetleri'nde bir grubun darbe girişiminin önlenmesinin ardından 3'üncü Ordu Hareket Kurmay Başkanı Tuğgeneral Ekrem Çağlar ile Ardahan 25'inci Hudut Tugay Komutanı Tuğgeneral Erdem Kargın yapılan operasyonların ardından gözaltına alındı.

Erzincan'da Paşa Gözaltına Alındı !
Türk Silahlı Kuvvetleri'nde bir grubun darbe girişiminin önlenmesinin ardından   3'üncü Ordu Hareket Kurmay Başkanı Tuğgeneral Ekrem Çağlar ile Ardahan 25'inci Hudut Tugay Komutanı Tuğgeneral Erdem Kargın yapılan operasyonların ardından gözaltına alındı. Darbe girişimi sonrası Erzurum, Erzincan, Kars, Ardahan, Iğdır, Muş ve Ağrı'da isehalk sokaklara döküldü.
Darbe girişimi sonrası Erzurum, Erzincan, Kars, Ardahan, Iğdır, Muş ve Ağrı'da halk sokaklara döküldü. Sabah kadar Türk bayrakları ile demokrasi nöbeti tutan vatandaşlar darbe girişimini protesto etti. Darbe girişimine karıştıkları nedeniyle Erzincan 3'üncü Ordu Hareket Kurmay Başkanı Tuğgeneral Ekrem Çağlar ile Ardahan 25'inci Hudut Tugay Komutanı Tuğgeneral Erdem Kargın, Erzurum'da 4 subay, Kars'ta ise 3 binbaşı ile bir yarbay, yakalanarak gözaltına alındı. 

 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER