banner370

Erzincan'daki trafik kazaları MOBESE kameralarında

Erzincan'da meydana gelen bazı trafik kazaları MOBESE kameralarına yansıdı. İl Emniyet Müdürlüğü, kent merkezinde gerçekleşen ve MOBESE kameralarınca kaydedilen trafik kazalarının görüntülerini basın mensuplarıyla...

Erzincan'da meydana gelen bazı trafik kazaları MOBESE kameralarına yansıdı.

İl Emniyet Müdürlüğü, kent merkezinde gerçekleşen ve MOBESE kameralarınca kaydedilen trafik kazalarının görüntülerini basın mensuplarıyla paylaştı.

Görüntülerde, Cumhuriyet Meydanı Kavşağı'nda bir otomobilin ışık ihlali yapan yayaya çarpması, Askerlik Şubesi Kavşağı'nda bir otomobilin motosikletle çarpışması, aynı kavşakta çarpışan iki otomobilden birinin takla atması, Halit Paşa Caddesi'nde de Asayiş Şube Müdürlüğü önünden çıkan aracın kontrolden çıkıp refüje çarpmasına ilişkin görüntüler yer alıyor.

Ayrıca Askerlik Şubesi Kavşağı ile Horan Kavşağı'nda iki otomobilin çarpıştığı kazalar da görüntülere yansıyor.

Yetkililer, kazaların takip mesafesi, kavşakta geçiş üstünlüğü, kırmızı ışık ihlali ve aşırı hız gibi sürücü hatalarından kaynaklandığına dikkati çekerek, sürücüleri can ve mal güvenliği için dikkatli olmaları konusunda uyardı.

AA

YORUM EKLE
YORUMLAR
deniz meva
deniz meva - 11 ay Önce

Erzincan da kazaların çoğunluğu bir türlü bitmek bilmeyen yol çalışmaları ve dikkatsiz yayalardan kaynaklanmaktadır bu bağlamda ciddi tedbirler alınmalıdır.

Erzincanlı
Erzincanlı - 11 ay Önce

IŞIKPINAR KAVŞAĞINDAKİ KAZALARDAN ders çıkarması gereken herhalde belediyemizdir.
Belediyemizin 3 aydır bitiremediği çalışma sayesinde olduğunun farkındadır.

Kırmızı ışık
Kırmızı ışık - 11 ay Önce

Yeşil ışığın son saniyesinde,sarı ışıkta kontrolsüz şekilde geçmeye çaba gösteren sayın sürücüler! Dikkatli izleyiniz çünkü birçoğu bu şekilde oluşan kaza.

zafer karakuş
zafer karakuş - 11 ay Önce

Mimar sinan mah.yapılan 4 yol kavşağında ki orta göbek çok geniş refüj yükdek her hafta bir araba ya refüje çıkıyor yada orta yuvarlağa çarpıyor ya küçültün yada tamamen kaldırın ışıklı geçiş olsun.tam bir hilkat garibesi

SIRADAKİ HABER