banner352

Erzincan TSO Başkanı Sarak’ ve OSB’nin Yeni Müdürü Yeşilbaş’tan OSB’deki İşletmelere Ziyaret

Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Sarak, Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Müdürlüğü’ne yeni atanan Resul Yeşilbaş ile birlikte OSB’de faaliyet gösteren işletme sahiplerini ziyaret ederek görüş alış verişinde bulundular.

Erzincan TSO Başkanı Sarak’ ve OSB’nin Yeni Müdürü Yeşilbaş’tan OSB’deki İşletmelere Ziyaret

 OSB’de bulunan işletmelerin ziyaret edilerek yeni Müdür Resul Yeşilbaş’ın işletme sahiplerine tanıştırılması ve OSB’nin sorunlarının yerinde dinlenilmesi noktasında gerçekleştirilen ziyaretlerde İşletme sahipleri OSB’de yaşadıkları sorunları ve eksiklikleri dile getirdiler. Yapılan ziyaretlerde yaşanan sorunları dinleyen yeni müdür Resul Yeşilbaş, OSB Müdürlüğü olarak her zaman işletmelerin yanında olup her türlü imkânı işletmelerin hizmetine sunarak sorunları en aza indireceklerini belirtti.

Erzincan TSO Başkan’ı Sarak ise “Erzincan ekonomisinin lokomotifi halinde olan Erzincan OSB’de öncelikle işletmelerin kendilerini ve işlerini geliştirmelerine katkı sağlayarak işletmelerin önünü açmalıyız. Bu işletmelerimizin gerek Odadan gerekse OSB’den beklentilerine her zaman cevap vermek durumundayız. Bu ziyaretlerde hem firmalarımızın çalışma ortamlarını, faaliyetlerini yerinde gördük, hem de sorun, talep ve beklenti anlamında birçok not aldık. Bu sorun talep ve beklentileri Oda ve OSB olarak çözmek için var gücümüzle çalışıp işletmelerimize destek olacağız. Önümüzdeki süreçte de ziyaretlerimizi periyodik olarak devam ettireceğiz” dedi.

 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER