banner352

Erzincan TSO Başkanı Süleyman Sarak, Dün İlimizde Yaşanan Hain Terör Saldırısını Kınadı

Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Sarak; dün ilimiz Kemah İlçesi yakınlarında yaşanan hain terör saldırısına ilişkin bir kınama mesajı yayımladı.

Erzincan TSO Başkanı Süleyman Sarak, Dün İlimizde Yaşanan Hain Terör Saldırısını Kınadı
 Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Sarak; dün ilimiz Kemah İlçesi yakınlarında yaşanan hain terör saldırısına ilişkin bir kınama mesajı yayımladı. Başkan Sarak mesajında;“Erzincan-Kemah karayolu Acemoğlu köprüsü mevkiinde terör örgütü PKK'nın saat 16.30 sıralarında gerçekleştirdiği yol kesme eylemi sırasında kaçmaya çalışırken teröristlerin açtığı ateş sonucu yaşamını yitiren kişinin 64 yaşındaki vatandaşımız Makbule Vural’a Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı diliyorum.

Son günlerde artan terör olayları milletimizi derin üzüntüye boğmuştur. Böylesi hain saldırılardan medet umanlar gaflet içerisindedirler. Bu vatan hainleri hedeflerine hiçbir zaman ulaşamayacaklardır. Ülkemizin, milletimizin dirliğine, birliğine, beraberliğine; huzuruna, barışına yönelik gölge düşürmek isteyen, aramıza nifak sokmak girişiminde bulunanların yapmış olduğu bu hain ve alçak saldırıyı şiddetle nefretle kınıyor ve lanetliyorum.

Son zamanlarda artan hain saldırılarda şehit düşen polislerimize askerlerimize ve vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum, Milletimizin başı sağolsun” dedi 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER