banner360

Erzincan Whatsapp haber hattımız açıldı

İlk yayın hayatına başladığı 2006 yılından beri sizlerin görüş ve önerilerine önem veren www.nehaber24.com artık çok daha yakınınızda.

Erzincan Whatsapp haber hattımız açıldı

2006 yılından bu güne kadar  en güncel ve aktif internet haber sitesi olan nehaber24.com sizlerin gönderdiği haberlere bundan sonra daha da önem verilecek.

Artık siz değerli okuyucularımız tarafından göndereceğiniz haber, fotoğraf, videoları artık bizlere ulaştırmanız çok daha kolay olacak.

Her gün baş döndürücü hızla gelişen teknoloji, sosyal paylaşımlara olan ilgiyi hızla arttırıp doruk noktasına getirdiği günümüzde bizde siz okurlarımızın haber ekibimizden gönüllü bir birey gibi, içlerinde gizli kalmış olan gazetecilik duygularını tatmin etmelerine yardımcı olmaya çalışacağız.

GÖNDERİN, İMZANIZLA YAYINLAYALIM
Evet, ilginiz çeken olaylar, dünyanın neresinde olursanız olun haber değeri taşıdığına inandığınız gelişmeleri, resim ya da videolarını çekerek bize rahatça gönderebileceksiniz.

Gönderdiğiniz resim ve videolara olayın anlatımını da elinizden geldiğince, kısa açıklamalar doğrultusunda bildirirseniz, gönderiniz nehaber24.com sayfalarında yerini alacaktır. Haber merkezimiz tarafından doğruluğu araştırılacak gönderilerde, doğruluk payı yüksek gönderilerde bulunan siz değerli okuyucularımızın istedikleri taktirde gönderdiği haberlerin altında kendi imzaları dahi yer alabilecektir.

WHATSAPP’I KULLANAN HER OKURUMUZ ARTIK EKİBİMİZDE
Akıllı cep telefonlarının yoğun kullanıldığı günümüzde whatsApp’ı kullanan tüm okurlarımız artık nehaber24.com muhabiri gibi haber servis edebilecekler. 0541 446 13 24 nolu telefon numarasına WhatsApp ile göndereceğiniz haber, foto ve videolar inegolonline.com sayfalarında yer almaya başlayacak.

BU UYGULAMAYI NEDEN BAŞLATTIK?
Bu uygulamayı başlatma nedenimiz bizlerinde size yakın olmak istediğimizden kaynaklandı. Sizler yıllardan beri bizlere çok yakınsınız. Bizi her gün defalarca takip ediyor, hep bizimle oluyorsunuz. Bizlerde sizlere daha yakın olmak için böyle bir uygulama başlatmaya karar verdik. Siz yıllarca bize güvendiniz, ilkleri doğru ve tarafsız olarak bizden duydunuz. Biz istedik ki; bizlerde sizlere yakın olalım, ilkleri diğer okuyucularımız bizlerin aracılığı ile sizden duysun. Göstereceğiniz ilgi ve alakaya şimdiden teşekkür eder, 0541 446 13 24 nolu telefon numaramıza gönderilerinizi heyecanla bekleriz.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER