banner352

Erzincan’dan Türkiye’ye Teknoloji Desteği

Yaklaşık 2 yıl önce Erzincan’da hizmete giren ve bünyesinde yaklaşık bin 300 kişiyi istihdam eden Assistt Rehberlik ve Müşteri Hizmetleri Türkiye’de bir ilke imza atarak telefonla bilgisayar sistemlerindeki sorunları çözecek.

Erzincan’dan Türkiye’ye Teknoloji Desteği

 Assistt Rehberlik ve Müşteri Hizmetleri tarafından Erzincan operasyonunda 11820 Teknoloji Destek Merkezi’ni hizmete soktu. 11820 numaralı telefon arandığında eğitimli personel cevap vererek kişinin ceptelefonu, tablet, PC, gibi teknoloji ile ilgili sistemsel sorunlarını uzaktan yardım sistemi ile bağlantı kurarak gerekli işlemi yapıp sorunu giderecek.  Assistt Rehberlik ve Müşteri Hizmetleri Erzincan Operasyonunda kurulan sistemde ilk olarak 40 kişinin çalıştığı birimde zaman içerisinde sayının artacağı belirtildi.  Erzincan’dan Türkiye’ye teknoloji desteği verecek olan birim ile ilgili olarak Assistt Rehberlik ve Müşteri Hizmetleri Erzincan Operasyon Müdürü Fatih Şanal “ Türkiye'de bir ilk olan 11820 Teknoloji Destek Merkezi Assistt bünyesinde Erzincan çağrı merkezinde hizmet vermeye başlamıştır. Teknolojinin hızla geliştiği ülkemizde, insanlar gelişen teknolojinin hızına yetişememekte ve bu alanda birçok sorun yaşanmaktadır. 11820 Teknoloji destek merkezi, insanların teknolojinin hızına yetişmelerini sağlamak amacıyla bilgisayar donanım - yazılım, mobil, internet güvenliği, web tasarımı, KOBİ ve muhasebe gibi birçok alanda güvenilir ve çözüm odaklı destek vermekte ve teknoloji konusunda her türlü soruna hızlı bir şekilde çözüm üretmektedir. Teknolojide yaşanan problemlerin çözümü teknoloji kadar hızlı gelişememektedir.11820 Teknoloji Destek Merkezi teknolojideki problemlerin çözümü konusunda önemli bir boşluğu doldurmayı hedeflemektedir. Teknoloji konusunda yaşanan sorunlar çözümlenirken, Uzaktan erişim ile bilgisayar ve akıllı cep telefonunuza, tabletinize bağlanarak, sorun tespiti ve çözümü yapılmaktadır. Bu işlemi gerçekleştirmek için yine teknolojinin tüm imkanları kullanılmaktadır.

Teknolojinin hızlı bir şeklide gelişmesinden dolayı yaşanılan sorunları yine teknoloji kullanılarak çözüme kavuşturuluyor” diye konuştu.


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER