banner352

Erzincanlı olarak onur duyduk

PTT A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Kenan Bozgeyik önderliğinde PTT A.Ş. Yönetim Kurulu üyeleri, Genel Müdür Yardımcılar, Daire Başkanları ve 81 ilin PTT Başmüdürleri katılımı ile ilk yüksek katılımlı PTT Yönetim toplantısı geçen günlerde Erzincan’da yapıldı.

Erzincanlı olarak onur duyduk
PTT A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü  Kenan Bozgeyik önderliğinde  PTT A.Ş. Yönetim Kurulu üyeleri, Genel Müdür Yardımcılar, Daire Başkanları ve 81 ilin PTT Başmüdürleri katılımı ile ilk yüksek katılımlı PTT Yönetim toplantısı geçen günlerde Erzincan’da yapıldı.
            PTT’nin 2016 yılı içerisinde yapacağı çalışmalar ve hedeflerinin görüşüldüğü toplantının Erzincan’da yapılmasında emeği geçen PTT A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü  Kenan Bozgeyik’e teşekkür eden Birlik Haber-Sen Erzincan İl Başkanı Mustafa Sevilir, Erzincan’ın çok önemli bir organizasyonu başarı ile tamamladığını ifade  ederek, “Böylesine önemli bir toplantının ilimizde yapılması hem PTT çalışanları için, hem sendika yetkilileri ve hem de Erzincanlılar için büyük bir onur olmuştur” dedi
PTT A.Ş. Genel Müdürü Kenan Bozgeyik, PTT A.Ş. Yönetim Kurulu üyeleri ve PTT Başmüdürlerinin Erzincan’dan memnun ayrıldıklarını ifade eden Birlik Haber-Sen İl Başkanı Mustafa Sevilir yaptığı açıklamasında; “Göreve geldikten sonra PTT’nin ilk genişletilmiş toplantısını PTT Başmüdürleri ve yönetim kurulu üyeleri ve Daire Genel Müdür Yardımcıları ve Daire Başkanlarının tamamının katılımı ile Erzincan’da yapan, PTT’nin 2016 yılı hedefleri kararlarının Erzincan’da alınmasına vesilen olan PTT A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Sayın Kenan Bozgeyik’e teşekkür ederim. Böylesine önemli bir toplantının ilimizde yapılması hem PTT çalışanları için, hem sendika yetkilileri ve hem de Erzincanlılar için büyük bir onur olmuştur. Ayrıca yapılan organizasyonda Genel  Müdürümüz'ün  Erzincan'a gelişinden itibaren yakın ilgisini esirgemeyen ve yapılan tün basın toplantılarına tam kadro katılan  Erzincan basınına  ve  Erzincan'a geldikten sonra Başta  PTT A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Sayın Kenan Bozgeyik ve tüm katılımcıların Can Erzincan'ımızdan memnun ayrılması için yaptığı titiz  ve özverili çalışması için PTT Başmüdürümüz Sayın Mustafa Beşli olmak üzere tüm  PTT çalışanlarına ve Erzincan'da yapılan organizasyonda bizleri yanlız bırakmayan  BHS Genel Başkanı Sayın Ömer Budak, Gelen Başkan Vekili Gürbüz İnaltekin ve Hemşehrimiz Genel Başkan Yardımcısı Cengiz Bekar'a teşekkür ediyorum.” açıklamasında bulundu.   
175 yıllık köklü bir geçmişe sahip PTT AŞ'nin haberleşme, lojistik ve bankacılık alanlarında yaptığı hizmetlerle Türkiye'nin en güzide şirketi olduğunu hatırlatan Birlik Haber-Sen İl Temsilcisi Mustafa Sevilir, PTT A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü  Bozgeyik ile birlikte PTT’nin adeta şaha kalkacağını ifade etti
 

 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER