banner360

Hüseyin Çelik Erzincan'a Geldi

Eski Başbakan Yardımcısı Hüseyin Çelik bir dizi temas ve incelemelerde bulunmak üzere Erzincan ve Kemaliye ilçelesin de ziyaretlerde bulundu. Hayırsever iş adamı Hacı Ali Akın ile birlikte Kemaliye de yaptırılan yurt açılışına katılan çelik daha sonra ilimizden ayrıldı

Hüseyin Çelik Erzincan'a Geldi
 Bir dizi temas ve incelemelerde bulunmak üzere dün Erzincan'a gelen eski Başbakan Yardımcısı ve Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, Erzincan Ak Parti Eski Milletvekili Tevhit Karakaya ile birlikte Erzincan Üniversitesi Yalnızbağ yerleşkesinde incelemelerde bulunup Rektör İlyas Çapoğlu’ndan Erzincan Üniversitesi hakkında bilgi aldı.

Ardından Kemaliye ilçesine geçen Hüseyin Çelik burada hayırsever iş adamı Hacı Ali Akın ile birlikte yaptırmış olduğu öğrenci yurdu açılışı ile kendi adını taşıyan Hacı Ali Akın Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret ederek okul hakkında bilgi aldı.

Yaptığı incelemelerini Twitter hesabından kamuoyu ile paylaşan Hüseyin Çelik bir günlük ziyaretin ardından Erzincan’dan ayrıldığı öğrenildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER