banner360

İman Dolu Bir Nesil Yetişiyor

Erzincan Ülkü Ocakları İl Başkanı Çağatay Mutlu “İman Dolu Bir Nesil Yetişiyor” projesi kapsamında gençlerin camilerde temizlik yaptıklarını söyleyerek inançlı, ihlaslı ve eğitimli bir nesil olarak yetiştirmek için her alanda faaliyet yürüttüklerini söyledi.

İman Dolu Bir Nesil Yetişiyor
 Erzincan Ülkü Ocakları İl Başkanı Çağatay Mutlu açıklamasında; "Erzincan Ülkü Ocakları İl Başkanlığı olarak gençlerimizi zararlı alışkanlıklardan korumak, inançlı, ihlaslı ve eğitimli bir nesil olarak yetiştirmek için her alanda faaliyetlerimizi devam ettirmekteyiz. Erzincandaki Gençlerimizi Namaza Yönlendirmek ve Camilerle Buluşturmak İçin Başlatmış Olduğumuz "Haydi Gençler Vakit Namaz Vakti" Sabah Namazlarında Buluşuyoruz Projemiz Kapsamında birçok genç arkadaşımızla sabah namazlarında farklı camilerde buluştuk, saf tuttuk, ikramlarda bulunduk.

Başlatmış olduğumuz projemizi devam ettirirken gençlerimizin camilerimizi daha da sahiplenmesi amacıyla "İman Dolu Bir Nesil Yetişiyor" projemiz kapsamında Erzincan Ülkü Ocakları İl Başkanlığı olarak İman Dolu gençlerimizle merkezde bulunan tüm camilerimizi temizleme seferberliği başlatmış bulunmaktayız.

Projemiz kapsamında ilk olarak genç kardeşlerimizle birlikte merkezde bulunan Camii Kebir de ikindi namazını Eda ettikten sonra Camimizin temizliği yapılmıştır. Gençlerimizi zararlı alışkanlıklardan koruyarak imanlı, ihlaslı, eğitimli ve devletine milletine daha faydalı hizmetler edebilecek, Cenab-ı Allah'a daha iyi kulluk yapacak bir nesil yetiştirmek için eğitim ve sosyal sorumluluk faaliyetlerimiz hız kesmeden devam edecektir" dedi.
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kılıçkıran
Kılıçkıran - 2 yıl Önce

çağatay başkan bir erzincanlı olarak bu ülkücüye yakışır hizmetten dolayı sizleri tebrik ediyorum.sizlerden bir istirhamım var.gördüğüm kadarıyla doğuda birileri kendileri çalıp kendileri oynuyorlar.acil olarak bir ülkücü site olmazsa olmaz bir ihtiyaç.bir an önce bu ihitiyacın karşılanması gerekiyor.yoksa hakımız yalanlara inanmaya devam edecek.Allah büyük türk milletinin yar ve yardımcısı olsun.

SIRADAKİ HABER