banner360

Kafkas, Aydıncık’a kaymakam atandı

Erzincan Kaymakam Adayı, Bilecik Pazaryeri Kaymakam vekili olarak görev yapan Hakan Kafkas , Kaymakam olarak ilk görev yeri olan Yozgat Aydıncık 'da görevine başladı.

Kafkas, Aydıncık’a kaymakam atandı

 Erzincan Kaymakam Adayı, Bilecik Pazaryeri Kaymakam vekili olarak görev  yapan Hakan Kafkas , Kaymakam olarak ilk görev yeri olan Yozgat Aydıncık 'da görevine başladı.

 

Yozgat Aydıncık  Kaymakamlığı'na atanan Hakan Kafkas, yeni görevine başladı.

1982 yılında Erzincan'ın Üzümlü ilçesinde  dünyaya gelen  Aydıncık Kaymakam'ı Hakan Kafkas  İlk, orta ve lise öğrenimini Erzincan'ın Üzümlü ilçesi'nin  muhtelif okullarında tamamladı. İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünden 2002 yılında mezun olan Kaymakam Kafkas, Gelir İdaresi Başkanlığı  Zeytinburnu Vergi evden eve Dairesinde Gelir Uzman Yardımcılığı ve Ankara Vergi Denetmenleri Büro Başkanlığında  Vergi Denetmenliği görevlerinde bulundu. 2009 yılında İçişleri Bakanlığı tarafından Kaymakam Adayı  olarak Erzincan iline atandı. Teftiş stajını Konya'da ve Kaymakam Refikliği stajını   Bursa'nın Yenişehir ilçesi'nde tamamladıktan sonra  Amerika 'da bir yıl süre ile İngilizce eğitimi aldı. 2012 yılında İçişleri Bakanlığı tarafından düzenlenen 96.Dönem Kaymakamlık Kursunu tamamlayarak Yozgat ilinin Aydıncık ilçesine atandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER