banner352

Kahraman’dan Erzincan Gazeteciler Cemiyetine Ziyaret

Erzincan Valisi Süleyman Kahraman, önceki ay olağan kongre ile yeni yönetimini belirleyen Erzincan Gazeteciler Cemiyeti (EGC) Başkanı Recep Demirci, yönetim kurulu ve üyeleri ile bir araya gelerek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Kahraman’dan Erzincan Gazeteciler Cemiyetine Ziyaret
Erzincan Gazeteciler Cemiyeti Binasında Başkan Recep Demirci Yönetim Kurulu Üyeleri ve, gazeteciler tarafından karşılanan Vali Süleyman Kahraman,  burada yaptığı açıklamada, valilik olarak kamuoyunu bilgilendirmede rol alan gazetecilere bilgi aktarma noktasında her türlü yardımı yaptıklarını söyledi. Sorumlu gazetecilik anlayışı nedeniyle,  gazetecileri tebrik ettiğini ifade eden Kahraman şöyle devam etti.“ Gazeteciler cemiyetimizin başarılı ve hizmet dolu dönemlerinin devam edeceğine inanıyorum. Siz gazetecilerimizin genel kurulunun hayırlara vesile olmasını diliyorum. Biz valilik olarak her zaman sizlere destek olacağız bunun da çok iyi bilinmesini istiyoruz.”dedi.

EGC Başkanı Recep Demirci ise, birlik ve beraberlik içerisinde geniş katılımlı bir genel kurul yapıldığını anımsatarak “  2010 yılında kurduğumuz cemiyette bizim amacımız, tüm meslektaşlarımızı bir çatı altında toplayıp birlik ve beraberlik içerisinde Erzincan’da kamuoyunu bilgilendirme  görevimizi yerine getirmektir. Çok şükür cemiyetimiz iyi bir seviyeye geldi. İnşallah bundan sonra ki zamanlarda da aynı şekilde görevimizi en iyi şekilde yerine getirmeye devam edeceğiz” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER