Mahalli İdareler Birliği Ekim Ayı Toplantısı Yapıldı

Mahalli İdareler Birliği Ekim ayı meclis toplantısı Vali Süleyman Kahraman başkanlığında Erzincan İl Özel İdaresi Meclis Toplantı Salonunda gerçekleşti.

Mahalli İdareler Birliği Ekim Ayı Toplantısı Yapıldı
 Mahalli İdareler Birliği Başkanlığı Ekim ayı olağan toplantısı yapıldı. Vali Süleyman Kahraman başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, birliğe üye olan ilçe ve belde belediye başkanları, belediye ve il genel meclis üyeleri katıldı.

Toplantıda konuşan Vali Süleyman Kahraman, toplantının Erzincan için hayırlı olması temennisinde bulunarak birlik üyelerinden bağlı bulundukları belediyelere ait sorunlar hakkında bilgi aldı. Birliğin yapmış olduğu çalışmalar hakkında bilgi veren Vali Kahraman, birlik imkanları kapsamında beldelere yardımcı olunarak, yol yapımı ve asfaltlama çalışmalarında bulunulduğunu dile getirdi. 

Toplantı gündem maddeleri olan:  2016 yılı yatırım planı ve çalışma programı ile 2016 yılı mali yılı birlik bütçesi görüşüldü. Toplantı gündem maddeleri görüşülerek karara bağlanmasının ardından son buldu. 

Güncelleme Tarihi: 03 Kasım 2015, 10:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER