banner360

Meclis Başkanı Ünal Tuygun'un Yeni Yıl Mesajı

Erzincan İl Genel Meclisi Başkanı Ünal Tuygun ,yeni yıl nedeniyle mesaj yayınlayarak vatandaşların yeni yılını kutladı.

Meclis Başkanı Ünal Tuygun'un Yeni Yıl Mesajı

Erzincan İl Genel Meclisi Başkanı Ünal Tuygun mesajında"Sevinç ve hüzünleriyle bir yılı daha geride bırakırken millet olarak yeni bir yıla başlamanın umut ve heyecanını hep birlikte yaşıyoruz.
Veda etmeye hazırlandığımız 2015 yılıyla ilgili her alanda yapacağımız muhasebe ve değerlendirmelerin, yeni yıl hedeflerimize ulaşmada yol gösterici olacağına inanıyorum.
Ülke, millet ve Erzincan olarak geleceğe güvenle bakmalı, 2016 yılının bizlere sunacağı yeni fırsatları en iyi şekilde değerlendirmeliyiz.
Tüm çabamızı, ülkemizin ve Erzincan'ın kalkınmasına, demokrasimizin daha da güçlenmesine ve her alanda çağdaş dünyayı yakalamaya harcamalıyız.
Halk iradesinin hayat bulduğu, demokrasimizin kalbi Yüce Meclisimiz, geçmişten gelen tecrübe, birikim ve kazanımlarıyla üzerine düşen görevleri yerine getirmek için var gücüyle çalışmaktadır. Yeni yılda da her zaman olduğu gibi hiç dinmeyen azmimizle memleketimizin sorunlarını çözme, istikrar içinde kalkınma ve gelişmemizi sürdürme çabası içinde olacağız.
2016 yılının, Türkiye'nin ekonomik, siyasi, sosyal ve kültürel alanda gelişmeye devam edeceği, yeni başarılara imza atacağı, Türkiye ve Erzincan üzerinde olumlu izler bırakacağı bir yıl olacağına yürekten inanıyorum.
Bu duygu ve düşüncelerle, sevgi barış ve kardeşlik içinde nice yıllar geçirmek temennisiyle; Erzincan'da görev yapan tüm Kamu Çalışanlarının, İl Genel Meclisi Üyeleri, Belediye Başkanları, Köy ve Mahalle Muhtarlarının, tüm Erzincanlıların, yurt içindeki ve dışındaki yurttaşlarımızın ve tüm insanlığın yeni yılını kutluyorum.
Yeni yılın ülkemize ve tüm insanlığa, barış, huzur ve güven getirmesini diliyorum"dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER