banner393

Orhan Uçar görevine iade edildi

Daha önce Erzincan SGK İl Müdürü olan Orhan Uçar görevine iade edildi.

Orhan Uçar görevine iade edildi

Erzincan’da geçtiğimiz yıl görevden alınarak araştırmacı kadrosuna atanan ve daha sonra Şırnak’a atanan eski  Erzincan SGK İl Müdürü Orhan Uçar, 26 Ağustos 2018 tarihinde tekrar Erzincan SGK İl Müdürü olarak görevine başlayacak.

Orhan Uçar, sosyal medya hesabında konu ile ilgili açıklamasında; “Erzincan SGK İl Müdürü olarak 26.08.2018 Pazartesi günü göreve başlayacağım. Sayın Vekillerimiz Süleyman Karaman, Burhan Çakır, İl Başkanımız Mehmet Cavit Şireci ve Yüksel Çakır Başkanıma, ayrıca zor günlerimde destek olan dostlarıma teşekkür ederim” dedi

 

YORUM EKLE
YORUMLAR
???
??? - 7 ay Önce

Sgk il Müdürü olarak mi geliyor yoksa Akp ilce başkanı olarak falan mi? Yazık ne günlere kaldık ... 2000 yıllık devlet ne hale geldi.

Abuşoğlu
Abuşoğlu - 7 ay Önce

Arkadaşım sen devletimizin memuru değil misin ?
Sen hukuki bir mücadelenin sonunda mı göreve iade edildin yoksa ak parti teşkilatının kapısında pinekleyerek mi ?
Utanmadan sıkılmadan ar duymadan kalkıp ak parti teşkilatına teşekkür ediyorsun değil mi. Müdürsün değil mi, geldiğimiz durum ortadadır.
Sen yargıya hukuka adalete anayasaya küfreder gibi bu açıklamayı yaparsan trump da papazı ister.
Vatansever halka da şu söz düşer. İhaleyi, adam kayırmayı, kadrolaşmayı, torpili ,adaletsiz yardımları, zengin kapısına dökülen kömürleri kime gönderdi isen doları onlar bozdursun. Utanmazlar.

SIRADAKİ HABER