Şehit Tamer Meriç İçin Mevlit Okutuldu

Diyarbakır’ın Sur ilçesinde devam eden operasyonlar sırasında teröristlerce yapılan saldırıda şehit düşen Jandarma Astsubay Başçavuş Tamer Meriç için bu gün ilimiz Terzibaba Camiinde kılınan öğle namazının ardından mevlit programı düzenlendi.

Şehit Tamer Meriç İçin Mevlit Okutuldu
Diyarbakır’ın Sur ilçesinde devam eden operasyonlar sırasında teröristlerce yapılan saldırıda şehit düşen Jandarma Astsubay Başçavuş Tamer Meriç için bu gün ilimiz Terzibaba Camiinde kılınan öğle namazının ardından mevlit programı düzenlendi. İl Müftüsü Yavuz Karabayır’ın sohbeti, Kur’ân-ı Kerim, mevlid-i şerif, tekbirler ve salâvatlar eşliğinde duâlar edilerek şehidin ruhuna ve bütün şehitlerimize ithaf edildi.

Terzibaba cami-i şerifinde okunan mevlit programına Erzincan Valisi Süleyman Kahraman, Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, İl Emniyet Müdürü Doğan İnci, Askerî ve mülkî erkân, şehit yakınları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Okunan mevlidin ardından şehidimiz için ve tüm şehitler için İl Müftüsü Yavuz Karabayır’ın sohbeti ve duası, cemaat arasında duygusal anların yaşanmasına sebep oldu. 13 Şubat Medya Grubu olarak Şehidimize ve tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabr-ı cemîl niyaz ediyoruz.
Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2016, 12:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER