Tatil Ücretsiz İnternet Heyecanı

Türk Telekom"un, Türkiye"ye Değer projesi kapsamında, Türkiye"nin dört bir yanında hayata geçirdiği Türk Telekom İnternet Evleri, yarıyıl tatilinde öğrencilere ücretsiz internet erişimi sunmaya devam ediyor. Tatili fırsat bilen öğrenciler 81 ilin tüm ilçelerinde yer alan 1000 İnternet Evi"ne ücretsiz internet keyfi yaşamak için akın ediyor.

Tatil Ücretsiz İnternet Heyecanı

 Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom’un “Türkiye’ye Değer” projesi kapsamın hizmete sunduğu Türk Telekom İnternet Evleri 7’den 70’e herkes için ücretsiz internete erişim olanağı sunuyor. Yarıyıl tatilini fırsat bilen öğrenciler, ilçelerinde yer alan İnternet Evleri’ne akın ederek keyifli bir tatil geçiriyor. İnternet Evleri yarıyıl tatilinin başlamasından itibaren ilk bir haftada yaklaşık 1 milyon kişi tarafından ziyaret edildi.
Konuyla ilgili olarak Erzincan Türk Telekom Müdürü Muhammet Demir yaptığı açıklamada şunlara yer verdi; “Türk Telekom olarak, teknoloji ve alt yapıya yaptığımız yatırımlarla toplumun her kesimi için değer yaratmayı hedefliyoruz. Bir yandan Türkiye’nin internet altyapısının gelişim sürecine öncülük ederken, diğer yandan fırsat eşitliği sağlamak amacıyla Türkiye’nin dört bir yanına, ücretsiz internet erişimi sunan Türk Telekom İnternet Evleri açıyoruz. İlimizde hizmet veren Türk Telekom İnternet Evleri ile de her gün yüzlerce insana internetten ücretsiz olarak yararlanarak bilgi, genel kültür ve becerisini geliştirme fırsatı sunuyoruz. Özellikle okulların kapanması ile başlayan yarıyıl tatili sürecinde, merkezlerimizin önünde ülkemizin geleceğini temsil eden geçlerimizin yoğun ilgisi projenin kattığı değerin en güzel göstergesi. Başta genç nesil olmak üzere, tüm bölge halkımızı merkezlerimizde görmekten ve onlara hizmet vermekten gurur duyuyoruz” dedi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER