banner360

Tenis Kulübü Üyeleri Vali Yenigün’ü ziyaret etti

Erzincan tenis Kulübü Üyeleri Erzincan valisi Selman Yenigün’ü ziyaret ederek Erzincan’da tenis sporu alanında yürütülen faaliyetler hakkında bilgiler verdi.

Tenis Kulübü Üyeleri Vali Yenigün’ü ziyaret etti

Valilik makam odasında gerçekleşen ziyarette, Erzincan Tenis Kulübü Başkanı Fatih Çöpür, kulüp olarak tenis sporunun Erzincan ve Doğu Anadolu’da tanınması ve iyi bir seviyeye gelebilmesi için faaliyet ve etkinlikler düzenleyeceklerini ifade etti. Haziran ayı içerisinde Erzincan’da düzenlenecek olan ‘Uluslar arası Büyük Bayanlar Tenis Turnuvası’ için kulüp olarak ev sahipliği yapacaklarını ifade eden Fatih Çöpür, bu turnuva ile doğuda tenis sporunun tanıtılması ve gelişmesi açısından büyük bir fırsat olduğunu vurguladı.

Vali Selman Yenigün, ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getirerek; “Çocuklarımızın, gençlerimizin bu spor branşında yetişmesi adına özverili çalışmalarınızdan dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Düzenlenecek olan uluslar arası turnuvanın bir yandan Erzincan’ımızın tanıtılmasına, diğer yandan da tenis sporunun Erzincan’da ve doğu illerimizde yaygınlaşmasına vesile olacağına inanıyorum.” Şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER