banner345

Terör saldırılarını lanetliyoruz

Türk Harb-İş Sendikası Sendikası Erzincan Temsilcisi Mustafa Ayvaz ve Sivil Memurlar Sendikası (Sime-Sen) Erzincan Temsilcisi Süleyman Aydoğan ortak bir açıklama yaparak terörü lanetlediler.

Terör saldırılarını lanetliyoruz

 Türk Harb-İş Sendikası Sendikası Erzincan Temsilcisi Mustafa Ayvaz ve Sivil Memurlar Sendikası (Sime-Sen) Erzincan Temsilcisi Süleyman Aydoğan ortak bir açıklama yaparak terörü lanetlediler.Açıklamada "Hain terör örgütü, 17 Şubat 2016 Çarşamba Günü saat 18:30’de Ankara’da Türk Silahlı Kuvvetleri personelini taşıyan servis araçlarına saldırı düzenledi. Saldırıda birlikte mesai yaptığımız arkadaşlarımızın da aralarında bulunduğu onlarca vatandaşımız hayatını kaybederken, çok sayıda vatandaşımızda yaralandı.

Türk Harb-İş Sendikası ve Sivil Memurlar Sendikası (Sime-Sen) Yönetimi olarak, birlik ve bütünlüğümüzü hedef alan hain terör örgütünün alçak ve kalleşçe saldırısını şiddetle kınıyor,  Her türlü terör saldırılarını lanetliyoruz.

Saldırıda hayatını kaybeden Türk Silahlı Kuvvetleri’nde birlikte çalıştığımız mesai arkadaşlarımız ve vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine, TSK’ya ve Milletimize başsağlığı, yaralılara ise acil şifalar diliyoruz"denildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER