banner345

Ünlü fotoğraf sanatçısından gazetecilere seminer

Erzincan Gazeteciler Cemiyeti organizesi, Erzincan Belediyesi katkıları ile gazetecilere yönelik “Fotoğraf çekimleri ve Teknikleri “ başlığı altında eğitim semineri düzenlendi. Ünlü Fotoğraf Sanatçısı Faruk Akbaş tarafından verilen seminerde, gazeteciler bir çok faydalı bilgiyi öğrenme imkanı buldu.

Ünlü fotoğraf sanatçısından gazetecilere seminer
 Erzincan Gazeteciler Cemiyeti organizesi, Erzincan Belediyesi katkıları ile gazetecilere yönelik  “Fotoğraf çekimleri ve Teknikleri “ başlığı altında eğitim semineri düzenlendi. Ünlü Fotoğraf Sanatçısı Faruk Akbaş  tarafından verilen seminerde, gazeteciler bir çok faydalı bilgiyi öğrenme imkanı buldu.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kapsamında Gazeteciler Cemiyeti tarafından ,  kentte çalışan basın mensuplarına yönelik “fotoğrafçılık” semineri düzenlendi. Erzincan Belediyesi’nin de katkı verdiği seminere, Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Recep Demirci,basın mensupları  ile dünyanın bir çok ülkesinde çektiği fotoğraflar ile tanınan sanatçı Faruk Akbaş katıldı. Faruk Akbaş yaklaşık 2 saat süresince,  çektiği fotoğraflar üzerinden yola çıkarak,  gazetecilere iyi bir fotoğrafın özellikleri ve çekim teknikleri hakkında bilgi verdi. Seminerin sonrası bir konuşma yapan Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Recep Demirci, oldukça faydalı bilgiler ışığında dolu dolu 2 saat geçirdiklerini bildirdi. Verilen eğitimin kısa sürede olsa,  oldukça faydalı geçtiğini ifade eden  Demirci, bundan sonrada gazetecilere yönelik bu tarz etkinliklerin devam edeceğini söyledi. Fotoğraf Sanatçısı Faruk Akbaş ise,  gazetecilere yönelik böyle bir seminerde zaman kısa olsa da, oldukça zevk aldığını belirterek ,  en kısa zamanda tekrar bir araya gelmek istediğini dile getirdi.  Seminerin ardından Gazeteciler  Cemiyeti Başkanı Recep Demirci tarafından,  Faruk Akbaş’a günün anısına plaket verildi.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER