banner377

Üzümlü Belediye Başkanı Sami Sertadım'ın acı günü

Üzümlü Belediye Başkanı Av. Sami Sertadım’ın babası Kurban Sertadım, bir süredir tedavi gördüğü hastalığına yenik düşerek hayatını kaybetti.

Üzümlü Belediye Başkanı Sami Sertadım'ın acı günü

Kurban Sertadım, Üzümlü Çarşı Camiinde kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi.Üzümlü Belediye Başkanı Av. Sami Sertadım’ın babası 72 yaşındaki Kurban Sertadım, hayatını kaybetti. Hastalığı sebebiyle bir süredir Erzincan Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi yoğun bakım ünitesinde tedavi gören Sertadım, hastalığına yenik düşerek sabah saatlerinde hayatını kaybetti. Kurban Sertadım’ı son yolculuğunda sevenleri ve yakınları yalnız bırakmadı.
Üzümlü Çarşı Camiinde öğlen namazına müteakiben kılınan cenaze namazına; Erzincan Valisi Selman Yenigün, Erzincan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İlyas Çapoğlu, Erzincan Belediyesi Başkan Yardımcıları Sami Mollaoğulları ve Seyfi Kaban, İl Emniyet Müdürü Mehmet Tüzel, İl Müftüsü Burhan İşliyen, AK Parti İl ve Merkez İlçe Yönetimi, belde belediye başkanları olmak üzere il protokolü, iş ve siyaset çevresi, çok sayıda sivil toplum kuruluşu temsilcisi ve Sertadım ailesinin yakınları katıldı. Sertadım’ın cenazesi İl Müftüsü Burhan İşliyen’in kıldırdığı cenaze namazının ardından Terzibaba Mezarlığına defnedildi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER