banner360

Üzümlü Belediye Personeline Eğitim Semineri

Üzümlü Belediyesi’nde görev yapan personele dijital arşiv sistemi ve standart dosya planı konulu eğitim semineri verildi.

Üzümlü Belediye Personeline Eğitim Semineri
Üzümlü Belediyesi personeline yönelik eğitim seminerleri devam ediyor. Seminerler kapsamında belediye personeline dijital arşiv sistemi ve standart dosya planı konulu eğitim semineri verildi. Belediye Toplantı Salonunda gerçekleştirilen seminere Belediye Başkanı Av. Sami Sertadım, birim müdürleri ve personel katıldı. Katılımcılara Seraş Kamu Yönetimi Bilgisayar Programları Eğitimcisi Baki Tutak tarafından dijital arşiv sistemi ve standart dosya planı konulu eğitim semineri verildi.
            Eğitim seminerinin ardından bir konuşma yapan Başkan Sertadım, Üzümlü Belediyesi olarak teknolojik gelişmeleri yakından takip ettiklerini ve bu gelişmeleri personellerine düzenledikleri eğitim seminerleri ile aktardıklarını belirterek “Düzenlenen eğitim semineri ile personelimize dijital arşivleme sistemi ve standart dosya planı konuları anlatıldı. Böylece belediyemizde ki belgeler standart dosya planına uygun olarak yapılıp, dosyalaması da standart dosya planına uygun olarak yapılacak. Bunun yanında belediyede oluşturulan belgeler ve süresiz saklanması gereken belgelerin elektronik ortama aktarılması da kolaylıkla yapılacak. Dijital arşiv sistemi ile belgeler elektronik ortamda daha kısa sürede bulunabilip, takibi kolaylıkla yapılabilecek. Böylece Üzümlü Belediyesinde herhangi bir bilgi ve belgeye ulaşımı hem hızlanacak hem de kolaylaşacaktır.” dedi. 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER