banner352

Vali Kahraman'dan Demirci Ailesine Geçmiş Olsun Ziyareti

Erzincan Valisi Süleyman Kahraman, Erzincan Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi gören Erzincan Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Recep Demirci’nin Babası İsmail Demirci’yi ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Vali Kahraman'dan Demirci Ailesine Geçmiş Olsun Ziyareti
 Rahatsızlığından dolayı bir süredir Erzincan Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi gören Erzincan Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Recep Demirci’nin babası İsmail Demirci’yi hastanede ziyaret eden Vali Sayın Süleyman Kahraman, acil şifalar diledi. İsmail Demirci’nin sağlık durumu hakkında hastane yöneticilerinden ve Cemiyet Başkanı Recep Demirci’den bilgi alan Vali Kahraman, burada Demirci ailesine geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Hastanedeki tedavi sürecinde ameliyat olan İsmail Demirci ile yakından ilgilenen Vali Süleyman Kahraman, hastanın istek ve sorunlarını dinledi. Hastaya her zaman yanlarında olduklarını ve imkânlar ölçüsünde her konuda kendilerine yardımcı olacaklarını belirten Vali Süleyman Kahraman geçmiş olsun dileklerini ileterek acil şifalar diledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER